2013-12-14: Finał "Smaków" za nami

Dobiegła końca ósma edycja konkursu „Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy”, którego celem jest m.in. zebranie unikatowych przepisów kulinarnych z obszarów wiejskich województwa warmińsko-mazurskiego. Finał konkursu odbył się 14 grudnia 2013 r. w Olsztynie.

W tegorocznej edycji konkursu zaprezentowano ogółem 25 potraw oraz 91 produktów, z czego do finału weszło 21 produktów oraz 8 potraw. Uczestnikami były osoby fizyczne, przedsiębiorcy, szkoły oraz organizacje zrzeszające osoby fizyczne, w tym koła gospodyń wiejskich.

Do finału zakwalifikowano zwycięzców poszczególnych eliminacji subregionalnych, odbywających się kolejno w Elblągu, Ełku i Szczytnie.

Konkurs oceniała 5-osobowa komisja pod przewodnictwem Igora Marka Hutnikiewicza – dyrektora Departamentu Polityki Jakości, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

LAUREACI KONKURSU:

„Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego – produkty i przetwory mięsne”
– I miejsce – Zakład Wędliniarski „Flis-Pol”, Miłomłyn, za „Kiełbasę polską surową”
– II miejsce – Gospodarstwo Rolne „Mazurskie Smaki”, Marcinkowo k. Mrągowa za „Baleron wędzony po mazursku”
– III miejsce – Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Pabich”, Restauracja „U Wokulskiego”, Ostróda, za „Gęsek staropolski – wędlina dojrzewająca”

„Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego – produkty i przetwory z ryb”
– I miejsce – Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o., Ełk za „Karpia wędzonego”
– II miejsce – Bar Restauracyjny, Karczma „Jagienka”, Burdąg k. Jedwabna, za „Sieję wędzoną w zalewie octowo – olejowej”

„Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego – produkty i przetwory mleczarskie”
– I miejsce – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Olecku za „Ser twarogowy naturalny z Warmii, Mazur i Powiśla”

„Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego – miody”
– I miejsce – Gospodarstwo Pasieczne „Bartnik Mazurski”, Gnatowo k. Kętrzyna za „Miód lipowy”
– II miejsce – „Mazurska Pasieka”, Szymon Kalejta, Olecko, za „Miód wielokwiatowy”
– III miejsce – Jerzy Kawecki, Dzierzgoń, za „Miód lipowy”

Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w kategorii produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego zdobyło: Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o., Ełk za „Karpia wędzonego”

„Produkty regionalne pochodzenia roślinnego i produkty z grzybami – przetwory owocowe
i warzywne (w tym grzyby i przetwory z grzybami oraz napoje bezalkoholowe)”

– I miejsce – Mariusz Kobus, Wawrochy k. Szczytna, za „Mus żurawinowy z chrzanem”
– II miejsce – Emilia Piaścik, Tolkmicko, za „Słodki smakołyk- ser z jabłek”
– III miejsce – Jan Paweł Jastrzębski, Adam Mazur, Daniel Duda, Warzelnia Warmińska, Olsztyn, za „Buzę”

„Produkty regionalne pochodzenia roślinnego i produkty z grzybami – produkty zbożowe i cukiernicze”
– I miejsce – Krystyna Łuczyńska, Kurzętnik, za „Jesienną słodycz, tort marchewkowo – malinowy z płatkami róż”
– II miejsce – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc chłopska”, Piekarnia, Dźwierzuty, za „Chleb wieloziarnisty”
– III miejsce – „Eko – Piekarnia” Sp. z o.o., Wydminy, za „Chleb staromazurski”

Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w kategorii produkty regionalne pochodzenia roślinnego zdobył: Mariusz Kobus, Wawrochy k. Szczytna, za „Mus żurawinowy z chrzanem”.

„Regionalne napoje alkoholowe”:
– I miejsce – Emilia Piaścik, Tolkmicko, za „Nalewkę z dzikiej czereśni”
– II miejsce – Danuta Podolak, Dywity, za „Rajską nalewkę”
– III miejsce – Browar Kormoran, Olsztyn, za „Gruit Kopernikowski”

Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w kategorii regionalne napoje alkoholowe zdobyła: Emilia Piaścik, Tolkmicko, za „Nalewkę z dzikiej czereśni”.

„Potrawy (przedsiębiorstwa/szkoły)”
– I miejsce – Firma Gastronomiczna „Krys-stan”, Olsztyn, za „Szlachetnego królika w asyście czerwonej kapusty z nutką cynamonu i chrzanowym puree”
– II miejsce – WPPHU Vitalis, Tadeusz Kawa, Zastawno k. Młynar, za „Bitki wołowe w miodzie pitnym, śliwki w boczku i puree z gruszki”
– III miejsce – Bar „Młyn”, Beata Bazydło, Banie Mazurskie, za „Kartacze”

„Potrawy (osoby fizyczne)”
– I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich z Mroczna, za „Karpia w skorupce z kapusty z racuchami dyniowo – cukiniowymi”
– II miejsce – Anna Oczkowska „Ciche wody”, Wężówko, za „Comber ze skudda na sposób sarny”
– III miejsce – Klub „Praktyczna Pani” działający przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury, Tolkmicko, za „Roladki rybne w musztardowym sosie”

Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w kategorii potrawy regionalne zdobyli:
– Firma Gastronomiczna „Krys-stan”, Olsztyn, za „Szlachetnego królika w asyście czerwonej kapusty z nutką cynamonu i chrzanowym puree”
– Koło Gospodyń Wiejskich w Mrocznie, za „Karpia w skorupce z kapusty z racuchami dyniowo – cukiniowymi”

NAGRODY SPECJALNE
Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej dla:

  • Jadwigi Mackiewicz, Kaliczki k. Białej Piskiej, za „Dziką zawieruchę”
  • Hotelu Tajty Sp. z o.o., Wilkasy, za „Szczupaka faszerowanego”

Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce dla:

  • Firmy Gastronomicznej „Krys-stan”, Olsztyn, za „Szlachetnego królika w asyście czerwonej kapusty z nutką cynamonu i chrzanowym puree”

Agencji Rynku Rolnego dla:

  • Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Olecku za „Ser twarogowy naturalny z Warmii, Mazur i Powiśla”.

Zwieńczeniem przedsięwzięcia będzie wydanie broszury „Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy”, w której znajdą się przepisy kulinarne na produkty oraz potrawy biorące udział w konkursie. W ten sposób zostaje zachowane to, co unikatowe i niepowtarzalne w naszym regionalnym dziedzictwie kulinarnym.

 

Organizatorami ósmej edycji konkursu „Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy” byli: Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Olsztyn, Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza oraz samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

———————————————————————————————–

I finał subregionalny konkursu "Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy" za nami. Impreza odbyła się 9 listopada 2013 r. w Zespole Szkół Gospodarczych w Elblągu.

Do finału w Elblągu zgłoszono 43 produkty żywnościowe i 9 potraw i, które oceniało jury w składzie: Igor Marek Hutnikiewicz – (przewodniczący komisji, samorząd województwa warmińsko-mazurskiego), Zofia Stankiewicz (członek komisji, Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza), Jolanta Mackiewicz (członek komisji, PIE Europe Direct – Olsztyn), Wiesława Alicja Bojarska (członek komisji, samorząd województwa warmińsko- mazurskiego) oraz Elżbieta Kaczmarek (członek komisji, Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie). 

Wyniki:

Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego – produkty i przetwory mięsne:
ex aequo I miejsce dla:
Zakładu Przetwórstwa Mięsnego „Pabich”, Restauracja „U Wokulskiego”, Ostróda za „Gęsek staropolski – wędlina dojrzewająca”
Zakładu Wędliniarskiego „Flis-Pol” Jarosław Flis, Miłomłyn za „Kiełbasę polską surową”

Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego – miody:
I miejsce – Jerzy Kawecki, Dzierzgoń za „Miód lipowy”

Produkty regionalne pochodzenia roślinnego i produkty z grzybami- przetwory owocowo i warzywne (w tym grzyby i przetwory z grzybami oraz napoje bezalkoholowe):
I miejsce – Emilia Piaścik, Tolkmicko za „Słodki smakołyk – ser z jabłek”

Produkty regionalne pochodzenia roślinnego i produkty z grzybami – produkty zbożowego i cukiernicze:
I miejsce – Krystyna Łuczyńska, Kurzętnik za „Jesienną słodycz, tort marchewkowo – malinowy z płatkami róż”

Regionalne napoje alkoholowe:
ex aequo I miejsce dla:
Emilii Piaścik, Tolkmicko za „Nalewkę z dzikiej czereśni”
Joanny Tomczyk, Dzierzgoń za „Nalewkę wiśniową na miodzie”

Potrawy w podkategorii przedsiębiorstwa i szkoły:
I miejsce – WPPHU Vitalis, Tadeusz Kawa, Zastawno k. Młynar za „Bitki wołowe w miodzie pitnym, śliwki w boczku i puree z gruszki”

Potrawy w podkategorii osoby fizyczne:
I miejsce – Klub „Praktyczna Pani” działający przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Tolkmicku, za „Roladki rybne w musztardowym sosie”

 

<< powrót

twoja europa 1 - Prawa kolumnahead ban pl1 - Prawa kolumnateachers format3 pl - Prawa kolumnalogo erasmus  - Prawa kolumnasticker pl 1 - Prawa kolumnaSmall banner - Prawa kolumna130719 eckpl - Prawa kolumnaeutube - Prawa kolumnaesprawiedliwosc 150x56 - Prawa kolumnalogo wmir - Prawa kolumna